maciek1

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
zarszyn
ebukowsko-jpg
ekomancza-jpg
etyrawa-jpg
lesko
brzozow
zarszyn
wsanok
wbieszczadach.net
 

Zostań

Zostań fotoreporterem izagorz.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@izagorz.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 7 i 8 listopada 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 14 - 7-8 listopada

 

Sokół Sokolniki

 

(k. Stalowej Woli)

-

Kolbuszowianka

 

Kolbuszowa

7 listopada, 13:00

Wisłok Wiśniowa

-

Crasnovia Krasne

7 listopada, 14:00

Wisłoka Dębica

-

Stal Nowa

 

Dęba

7 listopada, 14:00

Jedność Niechobrz

-

Bukowa Jastkowice

7 listopada, 12:00

Błękitni Ropczyce

-

Rzemieślnik

 

Pilzno

7 listopada, 14:00

Sokół Nisko

-

LKS Pisarowce

7 listopada, 13:00

KS Wiązownica

-

LKS Skołoszów

8 listopada, 13:00

Przełom Besko

-

Cosmos

 

Nowotaniec

8 listopada, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 14 - 7-8 listopada

 

Czarni 1910 Jasło

-

Kotwica

 

Korczyna

7 listopada, 13:00

Iwonka Iwonicz

-

LKS Skołyszyn

7 listopada, 13:00

Markiewicza

 

Krosno

-

Partyzant Targowiska

8 listopada, 13:00

Iskra Przysietnica

-

Orzeł Faliszówka

8 listopada, 13:00

Gaudium Łężyny

-

Orzeł

 

Bieździedza

8 listopada, 13:00

LKS

Zarszyn

-

Przełęcz Dukla

8 listopada, 13:00

Grabowianka

 

Grabówka

-

Bieszczady

 

Ustrzyki Dolne

8 listopada, 13:00

Szarotka Uherce

-

Górnik

 

Strachocina

7 listopada, 13:00

 

 

 

 

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 15 - 8 listopada

Pauza: Leśnik Baligród

 

Cisy

Jabłonica

 

Polska

-

Iskra Iskrzynia

8 listopada, 11:00

Wisłok Krościenko

 

Wyżne

-

Wisłok Sieniawa

8 listopada, 12:00

LKS Długie

-

Victoria Pakoszówka

8 listopada, 12:00

Płomień Zmiennica

-

Brzozovia Brzozów

8 listopada, 12:00

Orzeł Bażanówka

-

Lotniarz

 

Bezmiechowa

8 listopada, 12:00

LKS Haczów

-

Ekoball Sanok

8 listopada, 12:00

LKS Izdebki

-

Sanovia Lesko

8 listopada, 12:00

Bukowianka Bukowsko

-

Błękitni Jasienica

 

Rosielna

8 listopada, 12:00

 

 

 

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 14 - 8 listopada

 

Polonia Kopytowa

-

Sobniów Jasło

8 listopada, 13:00

Tempo Nienaszów

-

Tęcza Zręcin

8 listopada, 13:00

Start Rymanów

-

Ostoja Kołaczyce

8 listopada, 11:00

LKS Czeluśnica

-

Karpaty

 

Klimkówka

8 listopada, 13:00

LKS Moderówka

-

Wisłoka Nowy

 

Żmigród

7 listopada, 13:00

Burza Rogi

-

KS Zarzecze

8 listopada, 13:00

Zamczysko

 

Mrukowa

-

LKS Osiek Jasielski

8 listopada, 13:00

Orzeł Lubla

-

Nafta Jedlicze

8 listopada, 11:00

 

 

Źródło: 90minut

Redakcja

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież